माओवादी केन्द्रद्वारा देशैभरी उम्मेदवार घोषणा, हेर्नुस् सूचि

काठमाडौं – आसन्न स्थानीय तहको निर्वाचनका लागि माओवादी केन्द्रले देशका विभिन्न स्थानीय तहमा उम्मेदवार घोषणा गरेको छ । पार्टीले देशैभरि धमाधम उम्मेदवारको टुंगो लगाउँदै गएको छ । माओवादी स्रोतका अनुसार देशका लगभग अधिकांश स्थानमा उम्मेदवारको टुंगोलगाइसकिएको छ, बाँकी केही स्थानमा अन्तिम तयारीमा छ । आजको नयाँ पत्रिकामा खबर छ ।

काठमाडाैं
बूढानीलकण्ठ नगरपालिका
मेयर : रबिन अधिकारी
उपमेयर :  होमकुमारी दुलाल

नागार्जुन नगरपालिका

मेयर  : कुमार तामाङ
उपमेयर:   उर्मिला रोका

टोखा नगरपालिका
मेयर : कल्पना शर्मा
उपमेयर : दीपक बानियाँ

तारकेश्वर नगरपालिका
मेयर :धनलाल महर्जन
उपमेयर: विना राना

चन्द्रागिरि नगरपालिका
मेयर : श्रीकृष्ण श्रेष्ठ
उपमेयर : उर्मिला रोका

दक्षिणकाली नगरपालिका
मेयर : सञ्जय लामा
उपमेयर : छनोट हुन बाँकी

शंखरापुर नगरपालिका
मेयर : कृष्णराज सुवेदी
उपमेयर :इन्द्रमाया तामाङ

मनोहरा कागेश्वरी
मेयर : महेश्वर फुयाँल
उपमेयर : रुकु रणपाल

गोकर्णेश्वर नगरपालिका
मेयर : टिआर नेपाल
उपमेयर : रेणु कार्की

ललितपुर
कान्जोसोम गाउँपालिका
अध्यक्ष : गोपी स्याङताङ
उपाध्यक्ष : मिङमा ब्लोन
वडा १ : सन्तलाल तामाङ
वडा २ : ध्रुव घिमिरे
वडा ३ : उद्धव घिमिरे
वडा ४ : कपिल घलान
वडा ५ : सुविन्द्र बल तामाङ

बाग्मती गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजु आलेमगर
उपाध्यक्ष : कमला थापामगर
वडा १ : ज्ञानु तामाङ
वडा २ : चन्द्र भुुलुन
वडा ३ : दीपक घिमिरे
वडा ४ : जुवारलाल तामाङ
वडा ५ : ओमप्रकाश तिमिल्सेना
वडा ६ : रामशरण घिमिरे
वडा ७ : कृष्णबहादुर बल

महांकाल गाउँपालिका
अध्यक्ष : बुद्धबहादुर मेघी
उपाध्यक्ष : विमला आचार्य
वडा १ : खुमप्रसाद गौतम
वडा २ : सञ्जय तामाङ
वडा ३ : राजेन्द्र न्यासुर
वडा ४ : माधव दुलाल
वडा ५ : तुलसी बजगाईं
वडा ६ : माधव बञ्जारा

दाङ
घोराही उपमहानगरपालिका
मेयर : जीवन गौतम

लमही नगरपालिका
मेयर : द्रोपदा पौडेल
उपमेयर : कालुराम चौधरी

राप्ती गाउँपालिका
अध्यक्ष : श्यामेश चौधरी
उपाध्यक्ष : भगवता अधिकारी

शान्तिनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष : नेवबहादुर रोका
उपाध्यक्ष : राधिका परियार
बबई गाउँपालिका
अध्यक्ष : सुशील खड्का क्षेत्री
उपाध्यक्ष : उर्मिला ओली
बंगलाचुली गाउँपालिका
अध्यक्ष : भक्तबहादुर ओली
उपाध्यक्ष : यमुना घर्ती
गढवा गाउँपालिका
अध्यक्ष : लुमाकान्त न्यौपाने
दंगीशरण गाउँपालिका
अध्यक्ष : हीरालाल चौधरी

बाँके
कोहलपुर नगरपालिका
मेयर : नरेन्द्र न्यौपाने
उपमेयर : देवीकुमारी चौधरी
कोहलपुर नगरपालिका
वडा नं. १ : अम्मर चन्द
वडा नं. २ : अम्मर विक
वडा नं. ३ : ताराकेशर रिजाल
वडा नं ४ : तीर्थराम थारू
वडा नं ५ : शिव सुनार
वडा नं. ६ : रामशरण थारू
वडा नं. ७ : छेड्वा थारू
वडा नं ८ : हस्त बहादुर विक
वडा नं ९ : छब्बन अली नट
वडा नं १० : देवीलाल बोहरा
वडा नं ११ : शेषकान्त शर्मा
वडा नं १२ : दशरथ पराजुली
वडा नं १३ : गगन राना
वडा नं १४ : दान बहादुर ओली
वडा नं १५ : जगराम थारू
खजुरा गाउँपालिका
अध्यक्ष : डम्बरबहादुर विक ‘तुफान’
उपाध्यक्ष : फिरोज वानु खाँ
वडा नम्बर १ : कृष्ण राना
वडा नम्बर २ : धनराम वली
वडा नम्बर ३ : कान्तुराम गौतम
वडा नम्बर ४ः टेकबहादुर रोकाय
वडा नम्बर ५ : गरिबे शेख
वडा नम्बर ६ : फारुख शेख
वडा नम्बर ७ : रामगोपाल यादव
वडा नम्बर ८ : असफाक खाँ
जानकी गाउँपालिका
अध्यक्ष : रक्षाराम कुर्मी
उपाध्यक्ष : पुष्पा खटिक
वडा नम्बर १ : तोहिद आलम काबडिया
बडा नम्बर २ : चन्द्रिकाप्रसाद गुप्ता
वडा नम्बर ३ : हुसेनी यादव
वडा नम्बर ४ : गौरीलाल थापा
वडा नम्बर ५ : हमिद हलुवाई
वडा नम्बर ६ : आविद खाँ

गाेरखा
धार्चे गाउँपालिका
अध्यक्ष : सूर्य गुरुङ
उपाध्यक्ष : आशा गुरुङ
आरुघाट गाउँपालिका
अध्यक्ष : जगन्नाथ खनाल
उपाध्यक्ष : अमृत लामा
भीमसेन गाउँपालिका
अध्यक्ष : लोकप्रसाद बञ्जारा
उपाध्यक्ष : लीला श्रेष्ठ
सुलिकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : विष्णु भट्ट
उपाध्यक्ष : सनामाया गुरुङ
अजिरकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपक देवकोटा
उपाध्यक्ष : अनिता भुजेल
सिरानचोक गाउँपालिकामा
अध्यक्ष : नवराज पुडासैनी
गण्डकी गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपक तिमल्सिना
उपाध्यक्ष : पूर्ण थापा
सहिद लखन थापा गाउँपालिका
अध्यक्ष : रमेश थापा मगर
उपाध्यक्ष : इन्दिरा तिवारी

सिन्धुली
कमलामाई नगरपालिका
मेयर : सावित्री पाण्डे गजुरेल
उपमेयर : सावित्रा श्रेष्ठ
दुधौली नगरपालिका
मेयर : दिनेश अधिकारी दनुवार
उपमेयर : इन्दिरा काफ्ले
सुनकोसी गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपा बोहरा
उपाध्यक्ष : कमल दाहाल
मरिण गाउँपालिका
अध्यक्ष : पानिराज बम्जन
उपाध्यक्ष : संगीता माझी
हरिहरपुरगाढी गाउँपालिका
अध्यक्ष : कार्साङ तामाङ
उपाध्यक्ष : सुनिता राई
तीनपाटन गाउँपालिका
अध्यक्ष : धनबहादुर पुलामी
उपाध्यक्ष : जानुका तिमल्सेना
घ्याङ्लेक गाउँपालिका
अध्यक्ष : शंकरमान बोलन
उपाध्यक्ष ः टुंगो लाग्न बाँकी
फिक्कल गाउँपालिका
अध्यक्ष : खड्ग रजन
उपाअध्यक्ष : टुंगो लाग्न बाँकी
गोलन्जोर गाउँपालिका
अध्यक्ष : ज्वालाप्रसाद न्यौपाने
उपाध्यक्ष : पुष्पा भुजेल

 कञ्चनपुर
कृष्णपुर नगरपालिका
मेयर : जोगराम चौधरी
पुनर्वास नगरपालिका
मेयर : वीरबहादुर थापा

बूढानीलकण्ठ नगरपालिका
मेयर : रबिन अधिकारी
उपमेयर : होमकुमारी दुलाल
नागार्जुन नगरपालिका
मेयर : कुमार तामाङ
उपमेयर : उर्मिला रोका
टोखा नगरपालिका
मेयर : कल्पना शर्मा
उपमेयर : दीपक बानियाँ
तारकेश्वर नगरपालिका
मेयर : धनलाल महर्जन
उपमेयर : विना राना
चन्द्रागिरि नगरपालिका
मेयर : श्रीकृष्ण श्रेष्ठ
उपमेयर : उर्मिला रोका
दक्षिणकाली नगरपालिका
मेयर : सञ्जय लामा
उपमेयर : छनोट हुन बाँकी
शंखरापुर नगरपालिका
मेयर : कृष्णराज सुवेदी
उपमेयर : इन्द्रमाया तामाङ
मनोहरा कागेश्वरी
मेयर : महेश्वर फुयाँल
उपमेयर : रुकु रणपाल
गोकर्णेश्वर नगरपालिका
मेयर : टिआर नेपाल
उपमेयर : रेणु कार्की

कान्जोसोम गाउँपालिका
अध्यक्ष : गोपी स्याङताङ
उपाध्यक्ष : मिङमा ब्लोन
वडा १ : सन्तलाल तामाङ
वडा २ : ध्रुव घिमिरे
वडा ३ : उद्धव घिमिरे
वडा ४ : कपिल घलान
वडा ५ : सुविन्द्र बल तामाङ
बाग्मती गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजु आलेमगर
उपाध्यक्ष : कमला थापामगर
वडा १ : ज्ञानु तामाङ
वडा २ : चन्द्र भुुलुन
वडा ३ : दीपक घिमिरे
वडा ४ : जुवारलाल तामाङ
वडा ५ : ओमप्रकाश तिमिल्सेना
वडा ६ : रामशरण घिमिरे
वडा ७ : कृष्णबहादुर बल
महांकाल गाउँपालिका
अध्यक्ष : बुद्धबहादुर मेघी
उपाध्यक्ष : विमला आचार्य
वडा १ : खुमप्रसाद गौतम
वडा २ : सञ्जय तामाङ
वडा ३ : राजेन्द्र न्यासुर
वडा ४ : माधव दुलाल
वडा ५ : तुलसी बजगाईं
वडा ६ : माधव बञ्जारा

घोराही उपमहानगरपालिका
मेयर : जीवन गौतम
लमही नगरपालिका
मेयर : द्रोपदा पौडेल
उपमेयर : कालुराम चौधरी
राप्ती गाउँपालिका
अध्यक्ष : श्यामेश चौधरी
उपाध्यक्ष : भगवता अधिकारी
शान्तिनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष : नेवबहादुर रोका
उपाध्यक्ष : राधिका परियार
बबई गाउँपालिका
अध्यक्ष : सुशील खड्का क्षेत्री
उपाध्यक्ष : उर्मिला ओली
बंगलाचुली गाउँपालिका
अध्यक्ष : भक्तबहादुर ओली
उपाध्यक्ष : यमुना घर्ती
गढवा गाउँपालिका
अध्यक्ष : लुमाकान्त न्यौपाने
दंगीशरण गाउँपालिका
अध्यक्ष : हीरालाल चौधरी

कोहलपुर नगरपालिका
मेयर : नरेन्द्र न्यौपाने
उपमेयर : देवीकुमारी चौधरी
कोहलपुर नगरपालिका
वडा नं. १ : अम्मर चन्द
वडा नं. २ : अम्मर विक
वडा नं. ३ : ताराकेशर रिजाल
वडा नं ४ : तीर्थराम थारू
वडा नं ५ : शिव सुनार
वडा नं. ६ : रामशरण थारू
वडा नं. ७ : छेड्वा थारू
वडा नं ८ : हस्त बहादुर विक
वडा नं ९ : छब्बन अली नट
वडा नं १० : देवीलाल बोहरा
वडा नं ११ : शेषकान्त शर्मा
वडा नं १२ : दशरथ पराजुली
वडा नं १३ : गगन राना
वडा नं १४ : दान बहादुर ओली
वडा नं १५ : जगराम थारू
खजुरा गाउँपालिका
अध्यक्ष : डम्बरबहादुर विक ‘तुफान’
उपाध्यक्ष : फिरोज वानु खाँ
वडा नम्बर १ : कृष्ण राना
वडा नम्बर २ : धनराम वली
वडा नम्बर ३ : कान्तुराम गौतम
वडा नम्बर ४ः टेकबहादुर रोकाय
वडा नम्बर ५ : गरिबे शेख
वडा नम्बर ६ : फारुख शेख
वडा नम्बर ७ : रामगोपाल यादव
वडा नम्बर ८ : असफाक खाँ
जानकी गाउँपालिका
अध्यक्ष : रक्षाराम कुर्मी
उपाध्यक्ष : पुष्पा खटिक
वडा नम्बर १ : तोहिद आलम काबडिया
बडा नम्बर २ : चन्द्रिकाप्रसाद गुप्ता
वडा नम्बर ३ : हुसेनी यादव
वडा नम्बर ४ : गौरीलाल थापा
वडा नम्बर ५ : हमिद हलुवाई
वडा नम्बर ६ : आविद खाँ

धार्चे गाउँपालिका
अध्यक्ष : सूर्य गुरुङ
उपाध्यक्ष : आशा गुरुङ
आरुघाट गाउँपालिका
अध्यक्ष : जगन्नाथ खनाल
उपाध्यक्ष : अमृत लामा
भीमसेन गाउँपालिका
अध्यक्ष : लोकप्रसाद बञ्जारा
उपाध्यक्ष : लीला श्रेष्ठ
सुलिकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : विष्णु भट्ट
उपाध्यक्ष : सनामाया गुरुङ
अजिरकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपक देवकोटा
उपाध्यक्ष : अनिता भुजेल
सिरानचोक गाउँपालिकामा
अध्यक्ष : नवराज पुडासैनी
गण्डकी गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपक तिमल्सिना
उपाध्यक्ष : पूर्ण थापा
सहिद लखन थापा गाउँपालिका
अध्यक्ष : रमेश थापा मगर
उपाध्यक्ष : इन्दिरा तिवारी

कमलामाई नगरपालिका
मेयर : सावित्री पाण्डे गजुरेल
उपमेयर : सावित्रा श्रेष्ठ
दुधौली नगरपालिका
मेयर : दिनेश अधिकारी दनुवार
उपमेयर : इन्दिरा काफ्ले
सुनकोसी गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपा बोहरा
उपाध्यक्ष : कमल दाहाल
मरिण गाउँपालिका
अध्यक्ष : पानिराज बम्जन
उपाध्यक्ष : संगीता माझी
हरिहरपुरगाढी गाउँपालिका
अध्यक्ष : कार्साङ तामाङ
उपाध्यक्ष : सुनिता राई
तीनपाटन गाउँपालिका
अध्यक्ष : धनबहादुर पुलामी
उपाध्यक्ष : जानुका तिमल्सेना
घ्याङ्लेक गाउँपालिका
अध्यक्ष : शंकरमान बोलन
उपाध्यक्ष : टुंगो लाग्न बाँकी
फिक्कल गाउँपालिका
अध्यक्ष : खड्ग रजन
उपाअध्यक्ष : टुंगो लाग्न बाँकी
गोलन्जोर गाउँपालिका
अध्यक्ष : ज्वालाप्रसाद न्यौपाने
उपाध्यक्ष : पुष्पा भुजेल

कृष्णपुर नगरपालिका
मेयर : जोगराम चौधरी
पुनर्वास नगरपालिका
मेयर : वीरबहादुर थापा
बाँसगढी नगरपालिका
मेयर : बिनाराम थारू
उपमेयर : भूमि विक
गेरुवा गाउँपालिका
अध्यक्ष : बेहगराज थारू
उपाध्यक्ष : लीला थारू
बढैयाताल गाउँपालिका
अध्यक्ष : लल्लुराम थारू
उपाध्यक्ष : राधा आचार्य

कमेन्ट गर्नुहोस्