यी हुन नेकपा एमालेका प्रत्यक्षतर्फका उम्मेदवार, सूचीसहित

काठमाडौं, कात्तिक १६ । दोस्रो चरणमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका लागि प्रत्यक्षतर्फ मनोनयन दर्ता गर्ने नेकपा ९एमाले० का उम्मेदवारहरुको सूची सार्वजनिक भएको छ ।

नेकपा माओवादी केन्द्रसँग एमाले चुनावी तालमेल गरेको एमालेले बुधबारको स्थायी कमिटीको बैठकको निर्णयका आधारमा उक्त मनोनयन गराएको हो । एमाले केन्द्रीय प्रचार

विभागका उपप्रमुख सूर्य थापाले आज जारी गर्नुभएको प्रेस विज्ञप्तिअनुसारको सूची:

प्रदेश नं १

इलाम १
झलनाथ खनाल

क खिनु लिम्बा लिम्बू
ख काजीमान कागते
इलाम २
सुवास नेम्वाङ
क रामबहादुर मगर
झापा १
क श्रीप्रसाद मैनाली
ख गोपाल बुढाथोकी
झापा २
पवित्रा निरौला खरेल
क एकराज कार्की
ख बिर्ख प्रधान
झापा ३
क वसन्त बानियाँ
झापा ४
एलपी साँवा लिम्बू
ख हीरा थापा
झापा ५
केपी शर्मा ओली
क हिक्मत कार्की
ख अर्जुन राई
मोरङ १
घनश्याम खतिवडा
ख उपेन्द्र घिमिरे
मोरङ २
ऋषिकेश पोखरेल
ख लीलाबल्लभ अधिकारी
मोरङ ३
भानुभक्त ढकाल
ख राजकुमार ओझा
मोरङ ४
ख जीवन घिमिरे
मोरङ ५
क भीम जिमी
मोरङ ६
लालबाबु पण्डित
ख रमेश पोखरेल
सुनसरी १
जयकुमार राई
क प्रदीप भण्डारी
ख भीमप्रसाद आचार्य
सुनसरी २
क सर्वध्वज सावाँ
ख रामप्रसाद मेहता
सुनसरी ३
भगवती चौधरी
क लिलम बस्नेत
ख रामदेव यादव
सुनसरी ४
रमेश श्रेष्ठ
क जगदीश कुसियत
धनकुटा
राजेन्द्रकुमार राई
क निरन राई
ख इन्द्रमणि पराजुली
तेह्रथुम
भवानी खापुङ
क तेजमान कन्दङ्वा
ख लक्ष्मण तिवारी
उदयपुर १
मञ्जुकुमारी चौधरी
क विमल कार्की
उदयपुर २
ख कला घले
प्रदेश नं २
सिरहा १
गंगाप्रसाद यादव
क लगनलाल चौधरी
ख अशोक यादव
सिरहा २
ख मदनसेनप्रसाद श्रीवास्तव
सप्तरी ३
लीलानाथ श्रेष्ठ
ख प्रमोद यादव
सप्तरी ४
ख तुल्सीप्रसाद यादव
सप्तरी १
क सत्यनारायण मण्डल
सप्तरी ३
ताराकान्त चौधरी
क महेश चौधरी
ख अब्दुल मजिद साकिर
सप्तरी ४
मो। इस्लाम
क गोविन्द न्यौपाने
धनुषा १
क किशोरी साह

धनुषा २
ख रामचन्द्र मण्डल
धनुषा ३
क दीपेन्द्रकुमार यादव
धनुषा ४
रघुवीर महासेठ
क बाबुसाहेव यादव
ख शत्रुधन महतो
महोत्तरी १
क शारदा थापा
महोत्तरी ३
विजयकुमार चौधरी
ख विजयलाल कर्ण
महोत्तरी ४
ख सरोज यादव
सर्लाही १
धु्र्रव गौतम
ख बेची लुङ्गेली
सर्लाही ३
क डिल्लीप्रसाद उप्रेती
बारा १
अच्युत मैनाली
क त्रिलोकी चौधरी
बारा २
ख रामसागर यादव
बारा ३
अध्यानन्द पाण्डे
क मोहमद समिम मुल्ला
बारा ४
देवनारायण चौधरी
क सुन्दर विश्वकर्मा
पर्सा १
विचारी यादव
ख ताजुदिन अन्सारी
पर्सा २
क रामचन्द्र साह
पर्सा ३
राजकुमार गुप्ता
क नागेन्द्र चौधरी
पर्सा ४
क जयप्रकाश थारु

रौतहट १
क भिखारी यादव
रौतहट २
अब्दुल रजाक
क शैलेन्द्र साह
रौतहट ३
क नागेन्द्र यादव
रौतहट ४
डा वंशीधर मिश्र
ख नागेन्द्र यादव
प्रदेश नं ३
सिन्धुली १
गणेश पहाडी
ख प्रदीप कटुवाल
सिन्धुली २
क विनोद खड्का
काभ्रेपलाञ्चोक १
ख चन्द्र लामा
काभ्रेपलाञ्चोक २
गोकुल बाँस्कोटा
क लक्ष्मण लम्साल
ख बसुन्धरा हुमागाईं
मकवानपुर १
कृष्ण दाहाल
ख डोरमणि पौडेल
मकवानपुर २
विरोध खतिवडा
ख राजाराम स्याङ्तान
चितवन १
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
क दावा दोर्जी लामा
ख कृष्ण खनाल
चितवन २
कृष्णभक्त पोखरेल
ख विजय सुवेदी
चितवन ३
क कृष्णप्रसाद भुर्तेल
भक्तपुर १
क हरिशरण लामिछाने
भक्तपुर २
महेश बस्नेत
क शशीजंग थापा
ख राजेन्द्रमान श्रेष्ठ
ललितपुर १
नवराज सिलवाल
ख चेतनाथ संजेल
ललितपुर २
कृष्णलाल महर्जन
क माधव पौडेल
ख ज्ञानेन्द्र शाक्य
ललितपुर ३
ख जीवन खड्का
काठमाडौ १
क विष्णु भुसाल
ख गणेश दुलाल
काठमाडौँ २
माधवकुमार नेपाल
क सानुकुमार श्रेष्ठ
ख मणिराम फुयाँल
काठमाडौँ ३
कृष्ण राई
ख रामेश्वर फुयाँल

काठमाडौँ ४
डा राजन भट्टराई
क निर्मल कुइँकेल
ख कुसुमकुमार कार्की
काठमाडौँ ५
ईश्वर पोखरेल
क नारायण सिलवाल
ख दीपक निरौला
काठमाडौँ ६
क केशव स्थापित
ख योगेन्द्र संग्रौला
काठमाडौँ ७
रामवीर मानन्धर
क वसन्त मानन्धर
ख प्रकाश श्रेष्ठ
काठमाडौँ ८
जीवनराम श्रेष्ठ
क राजेश शाक्य
ख अष्टलक्ष्मी शाक्य
काठमाडौँ ९
कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
क डा अजयक्रान्ति शाक्य
ख केशव पोखरेल
काठमाडौँ १०
ख रमा आले मगर

प्रदेश नं ४
नवलपुर १
ख रोशनबहादुर गाहा मगर
नवलपुर २
तिलक महत
ख जनकलाल श्रेष्ठ
तनहुँ १
कृष्णकृुमार ९किसान० श्रेष्ठ
क रामबहादुर गुरुङ
तनहँु २
केदार सिग्देल
ख किरण गुरुङ
कास्की १
खगराज अधिकारी
ख मनबहादुर गुरुङ
कास्की २
रवीन्द्र अधिकारी
क कृष्ण थापा
कास्की ३
जगत् विश्वकर्मा
ख राजीव पहारी
स्याङ्जा १
नारायण मरासिनी
ख मीनप्रसाद गुरुङ
स्याङ्जा २
पद्माकुमारी अर्याल
क मोहन रेग्मी
पर्वत
पदम गिरी
ख विकास लम्साल
प्रदेश नं ५
परासी १
हृदयेश त्रिपाठी ९सूर्य चिह्न०
क दीपेन्द्र अधिकारी
ख अजय शाही ९सूर्य चिह्न०
परासी २
ख वैजनाथ चौधरी
रुपन्देही १
छबिलाल विश्वकर्मा
क डा। कृष्ण न्यौपाने
रुपन्देही २
बिष्णुप्रसाद पौडेल
क लीला गिरी
ख भोजप्रसाद श्रेष्ठ
रुपन्देही ३
घनश्याम भुसाल
ख तुल्सीप्रसाद चौधरी
रुपन्देही ४
ओमप्रकाश यादव गुल्जारी
क पल्लवी शुक्ला
रुपन्देही ५
क भूमिश्वर ढकाल
ख राजु बेलाल
कपिलवस्तु १
क विष्णु पन्थी
ख फजलुर रहमान
कपिलवस्तु २
बृजेशकुमार गुप्ता ९सूर्य चिह्न०
क दीर्घनारायण पाण्डे
ख धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव
कपिलवस्तु ३
ईश्वरदयाल मिश्र ९सूर्य चिह्न०
क अर्जुनकुमार केसी
पाल्पा १
दलवहादुर राना मगर
क युवराज खनाल
ख नारायण आचार्य
पाल्पा २
सोमप्रसाद पाण्डेय
क पुरन वज्राचार्य

अर्घाखाँची १
क चेतनारायण आचार्य
ख रामजीप्रसाद घिमिरे
गुल्मी १
प्रदीपकुमार ज्ञवाली
ख कमलराज श्रेष्ठ
गुल्मी २
गोकर्णराज विष्ट
क खड्गबहादुर केसी
दाङ १
मेटमणि चौधरी
ख रेवतीरमण शर्मा
दाङ २
क शंकर पोखरेल
ख अम्मरबहादुर डाँगी
दाङ ३
हीराचन्द्र केसी
ख उत्तरकुमार ओली
प्युठान
क हरिप्रसाद रिजाल
बाँके १
ख आरती पौडेल
बाँके २
पशुपतिदयाल मिश्र ९सूर्य चिह्न०
ख विजय गुप्ता
बाँके ३
नन्दलाल रोकाय
ख बाबुराम गौतम
बर्दिया १
वामदेव गौतम
क कविराम थारु
बर्दिया २
ख कुलप्रसाद पोखरेल
सुर्खेत १
ध्रुवकुमार शाही
ख खड्गबहादुर खत्री
सुर्खेत २
नवराज रावत
क यामलाल कँडेल

सल्यान
क गुलाबजंग शाह
ख प्रकाश ज्वाला
दैलेख १
रवीन्द्रराज शर्मा
ख अम्मरबहादुर थापा
दैलेख २
राजबहादुर बुढा
क सुशील थापा
ख राजबहादुर शाही
कैलाली १
मदनकुमारी ९गरिमा० शाह
क लालवीर चौघरी

कैलाली २
झपट रावल
क रतन थापा
कैलाली २
ख अम्मर साउद
कैलाली ४
क दीर्घ सोडारी
ख कृष्ण सुवेदी
कैलाली ५
नारदमुनि राना थारु
क नेपालु चौधरी

कञ्चनपुर १
क तारा लामा तामाङ
ख कुलवीर चौधरी
कञ्चनपुर २
नरवहादुर धामी
ख लालबहादुर खड्का
कञ्चनपुर ३
डा दीपकप्रकाश भट्ट
क प्रकाश रावल
डोटी
प्रेमबहादुर आले मगर
क चक्र मल्ल
अछाम १
भीमबहादुर रावल
ख यज्ञबहादुर वोगटी

अछाम २
ख हर्कबहादुर कुँवर
–––

कमेन्ट गर्नुहोस्