यस्ता छन्, प्रदेश १ मा दोहोर्‍याएर जित्ने प्रमुख तथा उपप्रमुखहरु

विराटनगर । प्रदेश १ मा हालसम्म मतगणना भएका १२३ वटा पालिकामध्ये २९ पालिकाका  तथा अध्यक्ष पुरानै अनुहार दोहोरिएका छन् । यस्तै १७ जना पुरानै उपप्रमुख तथा उपाध्यक्ष दोहोरिएका छन् ।

एमालेका ११ जना प्रमुख, उपप्रमुख र ९ उपप्रमुख, उपाध्यक्षमा पुरानै अनुहार दोहोरिँदा काँग्रेसका ११ जना प्रमुख, अध्यक्ष र ६ जना उपप्रमुख, उपाध्यक्षमा पुरानै अनुहार दोहोरिएका छन् । यस्तै माओवादी केन्द्रका ४ जना अध्यक्ष र २ जना उपाध्यक्षमा पुरानै अनुहार दोहोरिएका छन् । नेकपा एकीकृत समाजवादीका २ जना र राप्रपाबाट १ जना प्रमुख , अध्यक्षमा दोहोरिएका छन् ।

हाल मतगणना बाँकी रहेको मोरङको रंगेली नगरपालिकामा पनि पुरानै अनुहार दोहोरिने सम्भावना छ । रंगेलीका प्रमुखका उम्मेदवार दिलिप अग्रवाल प्रतिस्पर्धीको भन्दै धेरै मतले अग्रता लिइरहेका छन् । उनी नेकपा एमालेबाट उम्मेदवार बनेका हुन् ।

पुनः विजयी बनेका प्रमख र उपप्रमुखहरु

झापा
कन्काइ
अध्यक्षः राजेन्द्रकुमार पोखरेल (एमाले)

झापा गाउँपालिका
अध्यक्षः जयरानायण साह (काँग्रेस)

हल्दीबारी गाउँपालिका
अध्यक्षः रविन्द्र लिङ्देन

इलाम
सूर्योदय नगरपालिका
प्रमुखः रणबहादुर राई (नेकपा एकीकृत समाजवादी)

देउमाइ नगरपालिका
प्रमु्खः सूर्यप्रसाद पोखरेल (एमाले)
उपप्रमुखः पविमाया राई (एमाले)

पाँचथर
हिलिहाङ गाउँपालिका
उपाध्यक्षः सुमित्रा उप्रेती सेढाई (एमाले)

ताप्लेजुङ
पाथीभरा याङ्बरक गाउँपालिका
अध्यक्षः केशरकुमार सुब्बा (एमाले)
उपाध्यक्षः रनमाया गुरुङ (एमाले)

संखुवासभा
पाँचखपन गाउँपालिका
अध्यक्षः विपिन राई (काँग्रेस)

चिचिला गाउँपालिका
अध्यक्षः पासाङ नुर्बु शेर्पा (काँग्रेस)

तेह्रथुम
म्याङलुङ नगरपालिका
प्रमुखः सञ्जयकुमार तुम्बाहाम्फे (एमाले(

लालिगुराँस नगरपालिका
अध्यक्षः अर्जुन माबुहाङ (काँग्रेस)

छथर गाउँपालिका
अध्यक्षः सन्तवीर लिम्बू (एमाले)
उपाध्यक्षः तारा खरेल (एमाले)

मेन्छ्याङ गाउँपालिका
अध्यक्षः यादव बहादुर खापुङ (एमाले)
उपाध्यक्षः गीतादेवी तिम्सिना (काँग्रेस)

भोजपुर
भोजपुर नगरपालिका
अध्यक्षः कैलाश कुमार आले (काँग्रेस)

अरुण गाउँपालिका
उपाध्यक्षः विनिता ढकाल (काँग्रेस)

पौवादुम्मा गाउँपालिका
अध्यक्षः किरण राई (एमाले)

आमचोक गाउँपालिका
अध्यक्षः अशोक राई (माओवादी)
उपाध्यक्षः सीता राई (माओवादी)

हतुवागढी गाउँपालिका
अध्यक्षः प्रेमकुमार राई (एमाले)

धनकुटा
धनकुटा नगरपालिका
प्रमुखः चिन्तन तामाङ (एमाले)

सहिदभूमि गाउँपालिका
अध्यक्षः मनोज राई (एमाले)
उपाध्यक्षः रत्नेश्वरी राई (एमाले)

महालक्ष्मी नगरपालिका
उपप्रमुखः मञ्जु कुमारी कार्की (एमाले)

उदयपुर
उदयपुरगढी गाउँपालिका
प्रमुखः मानबहादुर केप्छाकी मगर (नेकपा एकीकृत समाजवादी)

लिम्चिङबुङ गाउँपालिका
अध्यक्षः मेजरकुमार राई (माओवादी)

ओखलढुंगा
खिजिदिम्बा गाउँपालिका
उपाध्यक्षः सुशीला तामाङ (काँग्रेस)

चम्पादेवी गाउँपालिका
अध्यक्षः नवराज केसी (काँग्रेस)

चिशंखुगरी गाउँपालिका
अध्यक्षः निशान्त शर्मा (माओवादी केन्द्र)

खोटाङ
बराहपोखरी गाउँपालिका
अध्यक्षः शालिग्राम बञ्जरा (काँग्रेस)

सोलुखुम्बु
सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका
प्रमुखः नाम्गेल जाङ्गु शेर्पा (काँग्रेस)

माप्य दूधकुण्ड गाउँपालिका
अध्यक्षः बुद्धिकिरण राई (एमाले)

खुम्बुपासाङ ल्यामु गाउँपालिका
उपाध्यक्षः टासी ल्यामु शेर्पा (एमाले)

महाकुलुङ गाउँपालिका
उपाध्यक्षः विपना कुलुङ (काँग्रेस)

थुलुङ दूधकोशी गाउँपालिका
अध्यक्षः असिम राई (माओवादी)
उपाध्यक्षः सविता राई (माओवादी)

सुनसरी
दुहबी नगरपालिका
प्रमु्खः वेदनारायण गच्छदार (काँग्रेस)

कोशी गाउँपालिका
अध्यक्षः अयुव अन्सारी (काँग्रेस)
उपाध्यक्षः अनिता देवी यादव (काँग्रेस)

मोरङ
लेटाङ नगरपालिका
उपप्रमुखः कृष्णकुमारी निरौला (एमाले)

रतुवामाइ नगरपालिका
उपप्रमुखः दमयन्ता चुँडाल एमाले

बुढीगंगा गाउँपालिका
उपाध्यक्षः अमृता गच्छदार (कांग्रेस)

धनपालथान गाउँपालिका
उपाध्यक्षः नामिमा बानु (काँग्रेस)

कमेन्ट गर्नुहोस्